YENİ KÜTÜPHANE ALANINDA ZEMİN ETÜDÜ BAŞLADI

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a son derece modern bir kütüphane yapımı için çalışmaların başladığını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı İskenderun’un en güzel yerlerinden birine modern bir kütüphane yapılacağını, yeni kütüphane için zemin etüt çalışmalarına başlandığını söyledi.

Başkan Tosyalı,

“Yeni kütüphane şehrin kalbi olacak. İskenderun eski Doğumevi alanına inşa edilecek. Kütüphanemizin içerisinde sergi alanları, kafeler, toplantı salonları, kitap okuma birimleri, dijital kütüphane, içerisinde bir çok aktiveyi de içerisinde barındıracak donatılar mevcut.

Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda projelerimizi bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ve projenin her aşamasında büyük katkıları olan AK Parti Hatay Milletvekilimiz Sayın Abdulkadir Özel’e İskenderunlu hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum. Kentimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Paylaşın...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *