ŞEHİR MERKEZİNDE YAĞMUR SUYU VE ATIKSU ALTYAPISI SİL BAŞTAN !

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal medya üzerinden İskenderun’un merkezinin yağmur suyu ve atıksu kanalizasyon altyapısının yenileneceğini açıkladı.

Başkan Tosyalı açıklamasında,

“AK Parti Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’yi ziyaret ederek İskenderun’umuz için verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Kıymetli Bakanımız, İskenderun Merkez Yağmursuyu ve Atıksu Kanalizasyon Altyapısının yenilenmesi için İller Bankası tarafından 30 MİLYON EURO (YAKLAŞIK 1 MİLYAR LİRA) hibe kredisinin onaylandığının müjdesini verdi.

Bu çerçevede şehrimize desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımızı sunuyor, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ye, İller Bankası Genel Müdürü Sayın Recep Türk ve projenin kentimize kazandırılması noktasında süreci yakından takip eden AK Parti Hatay Milletvekilimiz Abdulkadir Özel’e, İskenderunlu hemşehrilerimiz adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kaydetti.

Paylaşın...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir