Hatay’ın En Büyük Millet Bahçesi Hassa’ya Yapılacak

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hassa’nın gelişmesine yönelik çalışmalar kapsamında, 2023 seçimleri öncesi Hatay’ın en büyük millet bahçesinin Hassa’da vatandaşların hizmetine sunulmuş olacağını açıkladı.

Milletvekili Hüseyin Yayman sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada,

“Hassa Tüneli açıldığında Hatay’ın en stratejik ilçelerinden biri olacak olan Hassa’da, millet bahçesi yörenin gelecek 50 yılına hitap edecek. Seçim döneminde söz verdiğimiz bir esere daha başlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Bakanımız Murat Kurum’a sonsuz teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

77 BİN 34 METREKARE ARAZİDE HATAY’IN EN BÜYÜK MİLLET BAHÇESİ

Milletvekili Yayman Hassa’nın merkezi bir yerinde 77 dönüm arazi üzerine kurulacak Millet bahçesinin onayını çıkartarak Belediye Başkanı Mehmet Karataş’la birlikte Hassa halkına müjdesini verdi..

Bakan yardımcısı Fatma Varank ile görüşen Karataş, proje onayının bakanlıktan onaylandığını ve çalışmaların en kısa zamanda başlayacağını dile getirdi.

BAŞKAN KARATAŞ’TAN YAYMAN’A TEŞEKKÜR

Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, Milletvekili Hüseyin Yayman’ın Hassa’nın sorunlarıyla birebir ilgilenip çözüm ürettiğini belirterek,

“Millet Bahçemiz Hassa’ya hayırlı ve uğurlu olsun. Bir sözümüzü daha yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Hassa’ya gelen her hizmette büyük katkısı olan Milletvekilimiz Hüseyin Yayman’a, Millet Bahçesi konusunda da gayretlerinden dolayı Hassa halkı adına teşekkür ediyorum. Çok kısa sürede tamamlayıp, Hassa’mızın hizmetine açacağız” dedi.

Paylaşın...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *