İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ’NDE HİSSE DEVRİ

İskenderun’un Misli.Com 3’üncü Lig takımı İskenderun FK’de başkan Ener Ege Aygün, hisselerini Aziz Yıldız’a devretti.

Enes Ege Aygün başkanlık görevinden ayrılışı ile ilgili olarak yazılı açıklama yayımladı.

İskenderun’a geldiği ilk günden itibaren hep pozitif düşünceler içerisinde olduğunu ifade eden ve göreve geliş amacının da bu büyük camiayı tekrar ayağa kaldırarak profesyonel lig özlemini sona erdirmek olduğunu vurgulayan Enes Ege Aygün, açıklamasına şöyle devam etti :

“Çok şükür büyük bir heyecanla başladığım bu görevde hedeflerimize ulaştık. Şu an itibariyle hem oyuncu kadrosu ile hem sportif başarısı ile adından söz ettiren bir İskenderun FK var.

Hepinizin malumudur ki, memleketimin takımı GMG Kastamonuspor’da hali hazırda başkanlık görevini sürdürmekteyim. GMG Kastamonuspor’a bu zor günlerinde daha fazla vakit ayırmam gerektiği ve İskenderun FK’ya da gerekli zamanı ayıramadığım için üzülerek aranızdan ayrılıyorum.

Belki bedenen yanınızda olamayacağım ama kalbim hep İskenderun FK ve sizlerle birlikte olacak. Gönlümün Şampiyonu, İskenderun’dur.

Görevde olduğum kısa süre içerisinde önemli ve doğru işler yaptığımı düşünüyorum. Yine bu süreçte hem bu güzel kentle hem de taraftarlarımız ile güzel bir hava yakaladık. Şahsıma gösterilen ilgiye minnettarım.

Belki söylenecek çok söz var ama en önemlisi ben sizleri ve bu kenti sevdim. Çok güzel insanları tanıma fırsatı buldum. Hiç kimse ile bir kırgınlığım olmadı. Herkes, hakkını helal etsin. Benim de bir hakkım varsa helal olsun. Aygün ailesi olarak ilk günden itibaren üstümüze düşen ne varsa yapmaya çalıştık. Önümüzdeki süreçte de maddi ve manevi desteğimizin devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.

Kamuoyunda ki İskenderun FK belirsizliği de Başkan ve yönetimle birlikte en kısa sürede çözülecektir diye düşünüyorum. İskenderun FK profesyonel kurumsal kimliğine kavuşacaktır. En büyük isteklerimden birisi de İskenderun FK’nın iç saha maçlarını başka ilçelerde değil, kendi kentinde oynamasıdır. İnşallah bu da olacak ve İskenderun’umuzun maçını sizlerle birlikte hep beraber izleyeceğiz.

Şimdi, İskenderun FK’ya daha güçlü sahip çıkma zamanı. Şimdi, Şampiyonluğa giden bu yolda bir ve beraber olma zamanı. Bundan sonra GMG Kastamonuspor Kulüp Başkanı ve İskenderun FK taraftarıyım. Sizleri unutmayacağım. Kalın sağlıcakla.”

Paylaşın...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *