Bağlıca Yaylası’nda Başkan Tosyalı’yı Ağırladılar

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Akçay Mahallesi’ne bağlı Bağlıca yaylasında Akçay, Güzelçay, Fatih Sultan Mehmet Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar ile buluştu. Mahalle ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten Başkan Tosyalı,

”Kıymetli mahalle Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile birlikte sürekli bir araya geliyoruz. Mahalle ziyaretleri kapsamında kıymetli halkımız ile bir araya geliyor, sorunları dinliyor tespit ediyoruz. Şehrimizin daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için var gücümüz ile yorulmadan çalışıyoruz. Hep birlikte çok daha iyi hizmetler yapacağız projelerimizi hayata geçirmek için hep beraber ortak akıl ile fikir alışverişinde bulunacağız ve karar vereceğiz” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Başkan Tosyalı, ”Mahallelerimizde yer alan sorunları biliyoruz. Mahalle ziyaretlerimize devam ediyoruz. Her şeyi planlı ve sistemli bir şekilde yaparsak, altından kalkamayacağımız hiç bir sorun yoktur diye düşünüyorum. Rabbim, şehrimize ve halkımıza hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Hepinize şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Akçay, Güzelçay, Fatih Sultan Mehmet Mahalle Muhtarları ile vatandaşlar sorunlarını, talep ve önerilerini Başkan Fatih Tosyalı’ya ilettiler.

Paylaşın...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *