Bakan Karaismailoğlu “En önemli işlerimizden biri Amanos Tüneli”

Hatay’a düzenlediği bir günlük ziyaret kapsamında İskenderun’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duydukları memnuiyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,

”Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nu ve beraberlerinde Hatay Valimizi, Milletvekillerimizi, İl Başkanımızı ve İlçe Belediye Başkanlarımızı belediyemizde konuk ettik. Sayın Bakanımıza İskenderun’umuz ve Belediyemizin çalışmaları, faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler aktardık” dedi.

Belediye Başkanı Tosyalı,

”İlçemize ilişkin ulaştırma ve yatırım projelerinin görüşüldüğü ziyarette ilgi, alaka ve desteklerinden dolayı Sayın Bakanımıza ilçemiz adına şükranlarımızı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NDAN TAM DESTEK

İskenderun Belediyesinin ulaşım ile ilgili projelerine tam destek verdiklerini belirten Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ise,

”Hatay geneli ile ilgili devam eden karayolu projemizin bitirilmesi için önemli görüşmelerde bulunduk, bunların takipçileri olacağız. Özellikle Hatay ve bölgesiyle birlikte dört gözle beklenen en önemli işlerimizden biri Amanos Tüneli. Son birkaç aydır bu projenin üzerinde çok önemle, titizlikle durmaktayız” dedi.

Bakan Karaismailoğlu,

”İskenderun Belediyemizin de ulaşım ile ilgi projeleri var. Bu projelerimizde çok önemli projeler. Tüm bu çalışmaları plan ve program dâhilinde gerçekleştireceğiz. Bu projeler ile kent içi ve kente ulaşım büyük oranda rahatlayacak. Bu projelerin takipçisiyiz. Halkımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. İskenderun Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı’ya çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bu vesile ile tüm bölge halkına selamlarımı ve sevgilerimi iletiyorum” şekkinde konuştu.

Ziyarette Başkan Fatih Tosyalı, günün anısına Bakan Karaismailoğlu’na hediye taktim etti.

Paylaşın...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *