Samandağ Belediyesi’nden İlkokullara Destek

2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile birlikte Samandağ Belediyesi tarafından ilçenin 42 Mahallesinde bulunan bütün İlkokullara, tüm öğrencilerin oynayabilecekleri Zeka Oyun Setleri hediye ediliyor.

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, ilçe sınırları içerisinde bulunan Akdeniz İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu ve Turgut reis Anaokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerin İlköğretim Haftasını kutladı ve Zeka Oyun setlerini okul idarecilerine teslim etti.

Başkan Eryılmaz yaptığı açıklamada;

“İlköğretim Haftası Dolayısıyla Akdeniz, Cumhuriyet ve Turgut reis okullarını ziyaret ettik. Elimiz boş gitmeyelim diyerek öğrencilerimize Meyve suyu , Kek, Trafikte Öğreniyorum Kitabı ve okullarımızda tüm öğrencilerimizin oynayabileceği Zeka Oyun Seti dağıttık.

Tüm mahallelerimizdeki okullara dağıtımı yapılacak “Zeka Oyun Seti” ile öğrencilerimiz eğlenerek öğrenme fırsatı yakalamış olacak. Ben de öğrencilik yıllarımı hatırladım çocuklarla, konuştuk, güldük, yaptıkları resimleri gösterdiler.

Bu vesileyle bir kez daha 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ülkemize hayırlı olması temennisiyle İlköğretim Haftasını kutluyor, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimize başarılı ve mutlu bir yıl diliyorum” dedi.

Paylaşın...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *